Biz Kimiz?

Şirketleri öğrenen organizasyonlara dönüştürme amacını taşıyan; veri yönetimi, iş geliştirme, planlama, organizasyon, yönetim ve liderlik alanlarında sürekli öğrenmeyi ve öğretmeyi ilke edinmiş; süreçlerin verimliliğini arttırmaya yönelik otomasyonlar geliştiren; dinamik, inovatif ve yaratıcı bir ekibiz.Tecrübemiz ve alanlarında yetkin ekip arkadaşlarımızla, «Büyük Resmi Görebilmek» için çıkacağınız yolda sizin ve şirketinizin danışmanlığını yapmak, eğitim ve projelerimizle destek vermek için hizmetinizdeyiz.

Servislerimiz

KOLAY ANLAŞILIR

Pazarda ve şirket içerisinde üretilen verilerin, karar süreçlerinize etkili bir şekilde dahil edilmesini, ekiplerinizin hangi veriler ile işlerini nasıl yöneteceklerini daha net belirleyebilmelerini sağlamak için sunduğu hizmetler ile yanınızda.

ANALİTİK

Verinin artan önemi ile dünyayı yönlendirdiği günümüzde, verilerinizi kolayca anlamanızda ve karar süreçlerinizi analitik hale getirmenizde sizleri destekliyoruz.

FARK YARATAN

Kontrol ihtiyacı olan, zaman alan işlerinizi otomatik hale getirmek, masanızdaki işi fark yaratan bir işe dönüştürmek, 50 sayfalık raporlar yerine bir bakışta anlaşılan raporlar, iş çözümleri üretmek mümkün.

SIRADIŞI ÇÖZÜMLER

Öğrenen organizasyonlar yaratmak isteyen farklı sektörlerden şirketlere, farkındalık, sürekli gelişim ve sıra dışı çözümler ile hizmet veriyoruz.

Ekibimiz
Farklı sektör deneyimlerine sahip, alanında uzman ekip üyelerimizden bazıları

Can Kaplan

Endüstri Mühendisi, Üretim ve Yönetim Bilişim Sistemlerinde 2 yüksek lisansı var. Fenerbahçe, Honda, Ford, KOM, Ülker ve Ekol Lojistik şirketlerinde planlama, satış ve iş geliştirme ekiplerinde 13 yıl deneyim sahibi. Yeni Mezunun Yaşam Kiti ve Bırakın Excel Halletsin serisi kitapları yazarı.

can2

Dr. U. Mahir Yıldırım

İstanbul Bilgi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi. Hollanda ve İngiltere’de araştırmacı olarak deneyim sahibi. Yöneylem araştırması, uygulamalı optimizasyon, yazılım ve veri görselleştirme konularında uzman. Yeni Mezunun Yaşam Kiti kitabı yazarı.

Resim 13

Yusuf Dağyeli

Kadir Has Üniversitesi, Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu. SAP SD konusunda 15+ yıl deneyimli. SAP SD Modülüne Giriş kitabı yazarı

Yusuf Dağyeli_Genç_renkli

Murat Turan

Endüstri Mühendisi, Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisansı var. Elektronik & yapı sektöründe farklı şirketlerde ve KOM şirketlerinde iş geliştirme alanında deneyim sahibi.Ekol Lojistik şirketinde İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapıyor. Bırakın Excel Halletsin serisi kitapları yazarı.

Resim 14

Emre Sebat

Bilgisayar Mühendisi, Doğuş Holding, Ekol, Wallit şirketlerinde 15 yıl iş ve yazılım geliştirme ekiplerinde deneyim sahibi. Paypad şirketi kurucu ortağı. Yazılım ve İş Zekası konularında uzman.

Resim 15

Murat Kökcü

Kaunas Teknoloji Üniversitesi’nde İşletme Erasmus programını tamamladı. TÜVTURK’te 2 yıl İK, bütçe ve raporlama konularında çalıştı. Raporlama ve iş geliştirme alanlarında uzman.

1foto

Burak Başpınar

20+ yıl Kurumsal şirketlerde finans ekiplerine yönetici, müdür ve direktör pozisyonlarında görev yaptı. Mali Müşavir. Veri analizi, süreç geliştirme, finansçı olmayanlar için finans ve excel konularında uzman. Son 5 yıldır ilk 500’deki 30+ şirkete eğitimler veriyor.

burak-baspinar-siyah

Nilüfer Gönlüşen

Çukurova Üniversitesi İngilizce İktisat lisansı ve Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme Yüksek lisansı bulunmaktadır. 2006 yılından itibaren Garanti Bankası, KBR ve DHL Express şirketlerinde Operasyon, Müşteri Hizmetleri ve İK birimlerinde toplam 17 sene görev yapmış, teknik eğitimler ve liderlik eğitimleri başta olmak üzere pek çok eğitim organizasyonunda aktif rol almıştır.

nilufer